درباره من

مهدی دریایی فارغ‌التحصیل MBA از دانشگاه کارلتون کانادا است. فعالیت های او منجر به راه اندازی دپارتمان ICT در مجتمع ورزشی و آموزشی شرکت ملی نفت در محمودآباد شد و با مهندسی مجدد فعالیت های جاری و اصلاح فرایندها، راه اندازی نرم افزارهای درون سازمانی را مدیریت کرده است.
توسعه و ایجاد زیرساخت های اطلاعاتی و افزایش کارایی بهمراه افزایش رضایت مشتریان و همزمان کاهش هزینه های سازمانی موجب گردید تا به توصیه مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و موافقت وزیر نفت به استخدام این شرکت درآید.
او مترجم کتاب «اقتصاد اشتراکی پایان عصر استخدام و ظهور سرمایه داری مبتنی بر جمعیت» است که برای اولین بار در کشور به زبان فارسی ترجمه شده است. کتاب «خردش کن» با نویسندگی گری وینرچاک دیگر کتابی است که با ترجمه او در دست چاپ است.
مهدی دریایی هم بنیانگذار و دبیر اجرایی همه ادوار کنفرانس امنیت اطلاعات و ارتباطات در صنعت نفت در در حوزه های اتوماسیون صنعتی؛ فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ حفاظت و حراست؛ پدافند غیرعامل و مدیران ارشد بوده است. این کنفرانس که تبدیل به یکی از بزرگترین و تخصصی ترین کنفرانس های امنیتی خاورمیانه شد با هدف جلوگیری از آسیب به زیرساختهای حیاتی کشور برگزار می شد و میزبان مدیران ارشد و اندیشمندانی از کشورهای روسیه، عراق و فرانسه بوده است.

او علاوه بر نویسندگی در پایگاه های تخصصی، سالها در دانشگاه های شمال کشور تدریس کرده است. دانش آموخته دکتری مدیریت تکنولوژی است و در حال حاضر در حوزه بلاکچین، تکنولوژی های انقلابی، هوش جمعی و کسب و کار استارتاپ ها تمرکز کرده است.

آدرس پستی:

مازندران، آمل، میدان قائم، خیابان قائم، ساختمان الماس، طبقه اول، واحد۱۰۴

وب سایت:
ایمیل:

info@kavision.ir

اینستاگرام:
Phone:

ارسال پیغام